במשך שנים נמנעתי מלהתעסק יותר מדי עם אחסון לאתרים שלי ושל הלקוחות שלי. דבר אחד הייתי בטוח, צריך לתת לכל לקוח אחסון משלו, ולא להפיל את הכל על חשבון ההוסטגאטור שלי.
וכך עשיתי. בחשבון ביזנס משותף של הוסטגאטור הייתי מאחסן את כל האתרים שלי, ועבור הלקוחות, הייתי רוכש אחסון פשוט בהוסטגאטור, כזה שעונה להם על הצרכים של העלויות ובסך הכל מספק את הסחורה.

ואז היום השחור הגיע!

אני זוכר שקמתי בבוקר והתחלתי לקבל מליון התראות מהאתרים שלי, בעיית אבטחה באתר זה, ופרצת אבטחה באתר ההוא… לא התרגשתי בהתחלה מהסיפור, אמרתי תיק תק נסדר את זה, נסרוק ונסגור את הסיפור.
הצ'אט עם הוסטגאטור פתוח, יחד עם זה 5-6 אתרים שלי שהיו באחסון גם כן פתוחים, האנטי וירוס במחשב שלי כבר מתריע על קבצים בעייתים באתרים… ואני, אני רק מחכה שיענו לי מהוסט גאטור.
המלחמה שלי כבר התחילה. הורדה של כל האתרים למחשב, פתיחת כל הקבצים המזוהמים וניקוי כל הקבצים מזוהמה. 3 אתרים כבר ויתרתי עליהם, והשארתי רק שני אתרים שהם חשובים לי מאוד, ועל אחד מהם הייתה גם מערכת הלידים שלי שמחוברת לעשרות לקוחות…
הצלחתי לנקות אותם! אחרי 10 שעות מלחמה, 2 האתרים החשובים נקיים. ניצחתי את הזיהום וחזרתי לשגרת עבודה… ליומיים וחצי בלבד!
כלום לא התנתקה, הזיהום משכפל את עצמו בתוך שניות, ושעות של עבודה נזרקה לפח.
כל המומחים הגדולים לאבטחה הציעו הצעות של כ 5000 שקל לטובת ניקוי 5 אתרים. התייאשתי, וכבר שקלתי לבנות אתרים חדשים, ולזרוק את הקודמים לפח.

עד שהגיעה הגאולה!

בשיטוט קל בקבוצה בפייסבוק המליצו על חברת אחסון ישראלית, שיש לה כלי שמנקה אתרי וורדפרס מזיהום, ולמעשה יכול לשחזר כמעט כל אתר מזוהם. ישר דיברתי איתם…
ההחלטה התקבלה להעביר את שני האתרים לאחסון ישראלי הרבה יותר מהיר והרבה יותר מאובטח, ולשלם על זה אולי 5$ יותר בחודש… מתקבל! אני מוכן למהלך.
מאותו רגע, למדתי מה זה לקבל שירות מדהים ויחס ברמה הגבוהה ביותר!
מערכת הלידים שלי, שלא הייתה על וורדפרס, הועתקה בצורה מושלמת בעזרת דייב ונתי מ- uPress, והכל נעשה בלייב עד שראינו שהכל תקין.
כל פנייה שהועלתה אליהם לתמיכה טופלה במהירות האור! כל שיחת טלפון הסתיימה בפתרון מושלם לתקלות, וכל האתרים היום נקיים מזיהום, ועובדים פי כמה וכמה יותר מהר.

וזה למה אני כותב את זה

החלטתי לכתוב את הכתבה הזו, כי מגיע להם. מגיע לחברת uPress שירשמו עליהם דברים טובים. הם יודעים לספק שירות טוב, ויודעים לתת מוצר טוב.
הלקוחות שלהם חשובים להם, ואני, בתור שחקן בעולם השיווק באינטרנט יודע להעריך את זה מאוד!
אם אתם מחפשים חברת אחסון טובה, כזו שתדעו שהאתר שלכם בידיים טובות, פנו ל uPress. תשקיעו את המעט בשביל נחת ושקט לפחות מהצד הזה.
זאת ההמלצה האמיתית שלי מניסיון שלי!

כנסו ואחסנו פה

נ.ב,
הקישורים הם לא קישורי אפיליאייט.